Boyd Group Services Logo

Boyd Group Services

🇨🇦
BYD
CA1033101082

Boyd Group Services, med hovedkvarter i Canada, er en ledende aktør i industrisektoren som spesialiserer seg på profesjonell reparasjon av bilglass og karosseri. Selskapet driver et omfattende nettverk av verksteder og tilbyr tjenester av høy kvalitet innen utbedring av skader etter trafikkulykker.

Neste kvartalsrapporter

onsdag 11. november 2026
U 46
Før børs
Om 76 dager

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Quiet period begynner 14. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Boyd Group Services neste kvartalstall?

Boyd Group Services publiserer etter planen neste kvartalstall 11.11.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte Boyd Group Services sist kvartalstall?

Boyd Group Services publiserte sist kvartalstall 12.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 1,14 CAD.

Hvordan reagerer Boyd Group Services-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 4 kvartalstallene beveget Boyd Group Services-aksjen seg i snitt ±8,4 % dagen etter. Den største reaksjonen var −13,2 % den 18.03.2026; 2 av 4 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Boyd Group Services slått forventningene?

Boyd Group Services har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 2 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 40 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Boyd Group Services i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:1,50 CAD
Faktisk:
Q2 2026
Bommet
Estimert:1,32 CAD
Faktisk:1,14 CAD
Forskjell:−0,18 CAD
Kursreaksjon (1 dag):+2,3 %
Q1 2026
Slått
Estimert:0,79 CAD
Faktisk:0,81 CAD
Forskjell:+0,02 CAD
Kursreaksjon (1 dag):−12,0 %
Kursreaksjon (7 dager):−3,3 %
Q4 2025
Slått
Estimert:0,86 CAD
Faktisk:1,23 CAD
Forskjell:+0,37 CAD
Kursreaksjon (1 dag):−13,2 %
Kursreaksjon (7 dager):−14,4 %
Q3 2025
Bommet
Estimert:0,63 USD
Faktisk:0,62 USD
Forskjell:−0,01 USD
Kursreaksjon (1 dag):+6,3 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,0 %
Q1 2025
Bommet
Estimert:0,58 USD
Faktisk:0,50 USD
Forskjell:−0,08 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±8,4 %
Snittbevegelse dagen etter
−13,2 %
Største bevegelse (18.03.2026)
50 %
Andel positive reaksjoner
±6,2 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 4 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

2/5
Kvartaler over forventningene
40 %
Treffprosent
+6,3 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Boyd Group Services
Ticker-symbol
BYD
ISIN
CA1033101082
Land
🇨🇦
Canada