Victoria's Secret & Co Logo

Victoria's Secret & Co

🇺🇸
VSXY
US9264001028

Victoria's Secret & Co er et ledende amerikansk selskap som tilbyr eksklusiv undertøy, dameklær, skjønnhetsprodukter og tilbehør. Gjennom merkene Victoria's Secret og PINK betjener selskapet kunder globalt gjennom både fysisk handel og nettbutikker. Selskapet er dedikert til mote og skjønnhet for kvinner.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 3. september 2026
U 36
Før børs
Om 7 dager

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Akkurat nå i quiet period til 3. september 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Victoria's Secret & Co neste kvartalstall?

Victoria's Secret & Co publiserer etter planen neste kvartalstall 03.09.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte Victoria's Secret & Co sist kvartalstall?

Victoria's Secret & Co publiserte sist kvartalstall 2.6.2026 (Q1 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,60 USD.

Hvordan reagerer Victoria's Secret & Co-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget Victoria's Secret & Co-aksjen seg i snitt ±20,6 % dagen etter. Den største reaksjonen var +47,4 % den 02.06.2026; 1 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Victoria's Secret & Co slått forventningene?

Victoria's Secret & Co har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 4 av de 4 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 100 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Victoria's Secret & Co i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q2 2026
Estimert:0,77 USD
Faktisk:
Q1 2026
Slått
Estimert:0,32 USD
Faktisk:0,60 USD
Forskjell:+0,28 USD
Kursreaksjon (1 dag):+47,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+38,1 %
Q4 2025
Slått
Estimert:2,52 USD
Faktisk:2,77 USD
Forskjell:+0,25 USD
Kursreaksjon (1 dag):−12,2 %
Kursreaksjon (7 dager):−25,1 %
Q3 2025
Slått
Estimert:−0,59 USD
Faktisk:−0,27 USD
Forskjell:+0,32 USD
Kursreaksjon (1 dag):−2,2 %
Kursreaksjon (7 dager):+24,1 %
Q2 2025
Slått
Estimert:0,13 USD
Faktisk:0,33 USD
Forskjell:+0,20 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±20,6 %
Snittbevegelse dagen etter
+47,4 %
Største bevegelse (02.06.2026)
33,3 %
Andel positive reaksjoner
±29,1 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

4/4
Kvartaler over forventningene
100 %
Treffprosent
+25,5 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 4 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Victoria's Secret & Co
Ticker-symbol
VSXY
ISIN
US9264001028
Land
🇺🇸
USA
Sektor