Tradeweb Markets Logo

Tradeweb Markets

🇺🇸
TW
US8926721064

Tradeweb Markets driver verdens ledende elektroniske handelsplattformer for obligasjoner, derivater og ETFer. Det USA-baserte selskapet tilbyr institusjonelle investorer effektive handelsløsninger, omfattende data og analyser. De fremmer likviditet og transparens i det globale kapitalmarkedet.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 29. oktober 2026
U 44
Før børs
Om 62 dager
Bekreftet av selskapet

Datoen er bekreftet fra selskapets egen finanskalender.

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Quiet period begynner 1. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Tradeweb Markets neste kvartalstall?

Tradeweb Markets publiserer etter planen neste kvartalstall 29.10.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte Tradeweb Markets sist kvartalstall?

Tradeweb Markets publiserte sist kvartalstall 30.7.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,97 USD.

Hvordan reagerer Tradeweb Markets-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 5 kvartalstallene beveget Tradeweb Markets-aksjen seg i snitt ±3,7 % dagen etter. Den største reaksjonen var +8,6 % den 05.02.2026; 2 av 5 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Tradeweb Markets slått forventningene?

Tradeweb Markets har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 5 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 100 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Tradeweb Markets i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,98 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,94 USD
Faktisk:0,97 USD
Forskjell:+0,03 USD
Q1 2026
Slått
Estimert:1,06 USD
Faktisk:1,08 USD
Forskjell:+0,02 USD
Kursreaksjon (1 dag):+5,1 %
Kursreaksjon (7 dager):−2,6 %
Q4 2025
Slått
Estimert:0,84 USD
Faktisk:0,87 USD
Forskjell:+0,03 USD
Kursreaksjon (1 dag):+8,6 %
Kursreaksjon (7 dager):+15,1 %
Q3 2025
Slått
Estimert:0,83 USD
Faktisk:0,87 USD
Forskjell:+0,04 USD
Kursreaksjon (1 dag):−1,2 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,4 %
Q1 2025
Slått
Estimert:0,86 USD
Faktisk:0,87 USD
Forskjell:+0,01 USD
Q4 2024
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):−1,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+2,5 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±3,7 %
Snittbevegelse dagen etter
+8,6 %
Største bevegelse (05.02.2026)
40 %
Andel positive reaksjoner
±5,4 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 5 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

5/5
Kvartaler over forventningene
100 %
Treffprosent
+0,9 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Tradeweb Markets
Ticker-symbol
TW
ISIN
US8926721064
Land
🇺🇸
USA
Sektor
Mer finansiell informasjon