Tencent Music Entertainment Group ADR Logo

Tencent Music Entertainment Group ADR

🇨🇳
TME
US88034P1093

Tencent Music Entertainment Group ADR er Kinas ledende plattform for musikkunderholdning på nett. Selskapet leverer omfattende musikktjenester for strømming, inkludert QQ Music, Kugou Music og Kuwo Music. I tillegg muliggjør TME musikkfokusert sosial underholdning via WeSing, og gir millioner av brukere i Kina tilgang til digital musikk og innovative opplevelser.

Neste kvartalsrapporter

tirsdag 17. november 2026
U 47
Før børs
Om 82 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 20. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Tencent Music Entertainment Group ADR neste kvartalstall?

Tencent Music Entertainment Group ADR publiserer etter planen neste kvartalstall 17.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Tencent Music Entertainment Group ADR sist kvartalstall?

Tencent Music Entertainment Group ADR publiserte sist kvartalstall 11.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,23 USD.

Hvordan reagerer Tencent Music Entertainment Group ADR-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget Tencent Music Entertainment Group ADR-aksjen seg i snitt ±9,9 % dagen etter. Den største reaksjonen var −24,7 % den 17.03.2026; 0 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Tencent Music Entertainment Group ADR slått forventningene?

Tencent Music Entertainment Group ADR har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 3 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 60 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Tencent Music Entertainment Group ADR i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,22 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,23 USD
Faktisk:0,23 USD
Forskjell:+0,00 USD
Q1 2026
Bommet
Estimert:0,20 USD
Faktisk:0,19 USD
Forskjell:−0,00 USD
Kursreaksjon (1 dag):−1,3 %
Kursreaksjon (7 dager):−0,5 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:0,22 USD
Faktisk:0,20 USD
Forskjell:−0,02 USD
Kursreaksjon (1 dag):−24,7 %
Kursreaksjon (7 dager):−34,7 %
Q3 2025
Slått
Estimert:1,52 USD
Faktisk:1,54 USD
Forskjell:+0,02 USD
Kursreaksjon (1 dag):−3,7 %
Kursreaksjon (7 dager):−13,2 %
Q1 2025
Slått
Estimert:1,47 USD
Faktisk:1,66 USD
Forskjell:+0,19 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±9,9 %
Snittbevegelse dagen etter
−24,7 %
Største bevegelse (17.03.2026)
0 %
Andel positive reaksjoner
±16,1 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

3/5
Kvartaler over forventningene
60 %
Treffprosent
−1,7 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Tencent Music Entertainment Group ADR
Ticker-symbol
TME
ISIN
US88034P1093
Land
🇨🇳
Kina
Sektor