Spyre Therapeutics Logo

Spyre Therapeutics

🇺🇸
SYRE
US00773J2024

Spyre Therapeutics er et amerikansk bioteknologiselskap som spesialiserer seg på utvikling av innovative antistoffbehandlinger for inflammatorisk tarmsykdom. Gjennom banebrytende forskning optimaliserer selskapet behandlingsmetoder for å skape varige forbedringer i pasientbehandlingen.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Etter børs
Om 70 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Spyre Therapeutics neste kvartalstall?

Spyre Therapeutics publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte Spyre Therapeutics sist kvartalstall?

Spyre Therapeutics publiserte sist kvartalstall 4.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble −0,36 USD.

Hvor ofte har Spyre Therapeutics slått forventningene?

Spyre Therapeutics har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 4 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 80 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Spyre Therapeutics i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:−0,76 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:−0,76 USD
Faktisk:−0,36 USD
Forskjell:+0,40 USD
Q1 2026
Bommet
Estimert:−0,67 USD
Faktisk:−0,74 USD
Forskjell:−0,07 USD
Kursreaksjon (1 dag):+2,7 %
Kursreaksjon (7 dager):+8,6 %
Q4 2025
Slått
Estimert:−0,71 USD
Faktisk:−0,70 USD
Forskjell:+0,01 USD
Kursreaksjon (1 dag):+14,3 %
Kursreaksjon (7 dager):+14,1 %
Q2 2025
Slått
Estimert:−0,74 USD
Faktisk:−0,15 USD
Forskjell:+0,59 USD
Q1 2025
Slått
Estimert:−0,71 USD
Faktisk:−0,49 USD
Forskjell:+0,22 USD

Kvartalstall-statistikk

Forventninger vs. resultat

4/5
Kvartaler over forventningene
80 %
Treffprosent
+8,8 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Spyre Therapeutics
Ticker-symbol
SYRE
ISIN
US00773J2024
Land
🇺🇸
USA
Sektor