Sword Group Logo

Sword Group

🇱🇺
SWP
FR0004180578

Sword Group er en global leverandør av IT-tjenester og digital transformasjon. Selskapet spesialiserer seg på fremtidsrettede løsninger innen datastyring, cybersikkerhet, skybaserte tjenester og programvareutvikling. Kunder drar nytte av ekspertise innen teknologirådgivning og prosjektimplementering for å øke sin effektivitet og innovasjonskraft.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 10. september 2026
U 37
Før børs
Om 13 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Akkurat nå i quiet period til 10. september 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Sword Group neste kvartalstall?

Sword Group publiserer etter planen neste kvartalstall 10.09.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Sword Group sist kvartalstall?

Sword Group publiserte sist kvartalstall 23.4.2026 (Q1 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for Sword Group i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q2 2026
Estimert:2,31 €
Faktisk:
Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q1 2026
Estimert:
Faktisk:
Q4 2025
Estimert:
Faktisk:
Q3 2025
Estimert:
Faktisk:

Selskapsinformasjon

Navn
Sword Group
Ticker-symbol
SWP
ISIN
FR0004180578
Land
🇱🇺
Luxemburg
Sektor
Mer finansiell informasjon