SmartCraft Group Logo

SmartCraft Group

🇸🇪
SMCRT
SE0027597691

SmartCraft Group er en ledende leverandør av SaaS-løsninger for byggebransjen med hovedkontor i Sverige. Selskapet digitaliserer håndverksbedrifter gjennom innovativ programvare for prosjektstyring, timeregistrering og kalkulasjon for å øke effektiviteten og lønnsomheten på en bærekraftig måte.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Før børs
Om 69 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer SmartCraft Group neste kvartalstall?

SmartCraft Group publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte SmartCraft Group sist kvartalstall?

SmartCraft Group publiserte sist kvartalstall 27.8.2026 (Q2 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for SmartCraft Group i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,20 SEK
Faktisk:
Q2 2026
Estimert:0,19 SEK
Faktisk:
Q1 2026
Slått
Estimert:0,18 SEK
Faktisk:0,21 SEK
Forskjell:+0,03 SEK
Kursreaksjon (1 dag):+1,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+2,1 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:0,14 SEK
Faktisk:0,10 SEK
Forskjell:−0,04 SEK
Kursreaksjon (1 dag):−3,2 %
Kursreaksjon (7 dager):+4,7 %

Selskapsinformasjon

Navn
SmartCraft Group
Ticker-symbol
SMCRT
ISIN
SE0027597691
Land
🇸🇪
Sverige
Sektor