Seabridge Gold Logo

Seabridge Gold

🇨🇦
SEA
CA8119271028

Seabridge Gold er et ledende kanadisk gruveselskap spesialisert på oppkjøp og leting etter gullforekomster. Med fokus på Nord-Amerika utvikler Seabridge Gold store gruveprosjekter og besitter en av verdens største gullreserver, noe som gjør selskapet til en betydelig aktør i bransjen.

Neste kvartalsrapporter

mandag 16. november 2026
U 47
Etter børs
Om 81 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 19. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Seabridge Gold neste kvartalstall?

Seabridge Gold publiserer etter planen neste kvartalstall 16.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte Seabridge Gold sist kvartalstall?

Seabridge Gold publiserte sist kvartalstall 13.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 1,08 CAD.

Hvor ofte har Seabridge Gold slått forventningene?

Seabridge Gold har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 1 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 20 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Seabridge Gold i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:−0,06 CAD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:−0,06 CAD
Faktisk:1,08 CAD
Forskjell:+1,14 CAD
Q1 2026
Bommet
Estimert:−0,04 CAD
Faktisk:−0,06 CAD
Forskjell:−0,02 CAD
Kursreaksjon (1 dag):−5,2 %
Kursreaksjon (7 dager):−8,0 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:−0,04 CAD
Faktisk:−0,50 CAD
Forskjell:−0,46 CAD
Kursreaksjon (1 dag):+3,1 %
Kursreaksjon (7 dager):+20,5 %
Q3 2025
Bommet
Estimert:−0,04 USD
Faktisk:−0,44 USD
Forskjell:−0,40 USD
Q2 2025
Bommet
Estimert:−0,04 USD
Faktisk:−0,32 USD
Forskjell:−0,28 USD

Kvartalstall-statistikk

Forventninger vs. resultat

1/5
Kvartaler over forventningene
20 %
Treffprosent
+146,5 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Seabridge Gold
Ticker-symbol
SEA
ISIN
CA8119271028
Land
🇨🇦
Canada
Sektor
Mer finansiell informasjon