Schouw & Co Logo

Schouw & Co

🇩🇰
SCHO
DK0010253921

Schouw & Co. er et ledende dansk industrikonglomerat som investerer langsiktig i suksessfulle selskaper innenfor næringsmiddelingredienser, emballasje, akvakultur og maskinteknikk. Selskapet fremmer aktiv vekst og bærekraftig utvikling gjennom strategisk eierskap.

Neste kvartalsrapporter

fredag 6. november 2026
U 45
Før børs
Om 71 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 9. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Schouw & Co neste kvartalstall?

Schouw & Co publiserer etter planen neste kvartalstall 06.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Schouw & Co sist kvartalstall?

Schouw & Co publiserte sist kvartalstall 14.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 18,80 DKK.

Hvordan reagerer Schouw & Co-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget Schouw & Co-aksjen seg i snitt ±4 % dagen etter. Den største reaksjonen var −6,3 % den 05.03.2026; 2 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Schouw & Co slått forventningene?

Schouw & Co har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 2 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 40 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Schouw & Co i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:20,90 DKK
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:13,65 DKK
Faktisk:18,80 DKK
Forskjell:+5,15 DKK
Q1 2026
Estimert:
Faktisk:7,22 DKK
Kursreaksjon (1 dag):+4,1 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,4 %
Q4 2025
Slått
Estimert:20,50 DKK
Faktisk:28,35 DKK
Forskjell:+7,85 DKK
Kursreaksjon (1 dag):−6,3 %
Kursreaksjon (7 dager):−4,7 %
Q3 2025
Bommet
Estimert:18,20 USD
Faktisk:15,50 USD
Forskjell:−2,70 USD
Kursreaksjon (1 dag):+1,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−3,5 %
Q1 2025
Bommet
Estimert:14,20 USD
Faktisk:10,17 USD
Forskjell:−4,03 USD
Q4 2024
Bommet
Estimert:11,60 USD
Faktisk:4,94 USD
Forskjell:−6,66 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±4 %
Snittbevegelse dagen etter
−6,3 %
Største bevegelse (05.03.2026)
66,7 %
Andel positive reaksjoner
±3,2 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

2/5
Kvartaler over forventningene
40 %
Treffprosent
+7,1 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Schouw & Co
Ticker-symbol
SCHO
ISIN
DK0010253921
Land
🇩🇰
Danmark
Sektor
Mer finansiell informasjon