PAR Technology Logo

PAR Technology

🇺🇸
PAR
US6988841036

PAR Technology, et amerikansk selskap, er en global leverandør av innovativ restaurantteknologi og kritisk viktig regjeringsløsninger. Selskapet utvikler og leverer avanserte POS-systemer, digitale bestillingsplattformer og robuste programvare- og maskinvareløsninger for gjestfrihetsbransjen for å optimalisere prosesser og kundeopplevelser. I tillegg støtter PAR myndighetene med spesialisert teknologi for forsvar og logistikk.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Etter børs
Om 69 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer PAR Technology neste kvartalstall?

PAR Technology publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte PAR Technology sist kvartalstall?

PAR Technology publiserte sist kvartalstall 6.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,18 USD.

Hvordan reagerer PAR Technology-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget PAR Technology-aksjen seg i snitt ±15,9 % dagen etter. Den største reaksjonen var −27 % den 26.02.2026; 1 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har PAR Technology slått forventningene?

PAR Technology har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 4 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 80 %).

Hvordan legger jeg til datoene for PAR Technology i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,17 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,12 USD
Faktisk:0,18 USD
Forskjell:+0,06 USD
Q1 2026
Slått
Estimert:0,06 USD
Faktisk:0,10 USD
Forskjell:+0,04 USD
Kursreaksjon (1 dag):−3,9 %
Kursreaksjon (7 dager):−2,9 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:0,06 USD
Faktisk:0,06 USD
Forskjell:−0,00 USD
Kursreaksjon (1 dag):−27,0 %
Kursreaksjon (7 dager):−13,1 %
Q3 2025
Slått
Estimert:−0,02 USD
Faktisk:0,06 USD
Forskjell:+0,08 USD
Kursreaksjon (1 dag):+16,6 %
Kursreaksjon (7 dager):+17,8 %
Q1 2025
Slått
Estimert:0,00 USD
Faktisk:0,03 USD
Forskjell:+0,03 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±15,9 %
Snittbevegelse dagen etter
−27 %
Største bevegelse (26.02.2026)
33,3 %
Andel positive reaksjoner
±11,3 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

4/5
Kvartaler over forventningene
80 %
Treffprosent
+23,3 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
PAR Technology
Ticker-symbol
PAR
ISIN
US6988841036
Land
🇺🇸
USA
Sektor
Mer finansiell informasjon