Ocado Group Logo

Ocado Group

🇬🇧
OCDO
GB00B3MBS747

Ocado Group er et ledende britisk teknologiselskap som spesialiserer seg på automatiserte plattformer for netthandel med dagligvarer. Gjennom Ocado Smart Platform tilbyr selskapet globale logistikkløsninger, avansert lagerrobotikk og programvare tilrettelagt for digital dagligvarehandel.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 25. februar 2027
U 8
Om 182 dager
Bekreftet av selskapet

Datoen er bekreftet fra selskapets egen finanskalender.

Quiet period begynner 28. januar 2027

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Ocado Group neste kvartalstall?

Ocado Group publiserer etter planen neste kvartalstall 25.02.2027.

Når publiserte Ocado Group sist kvartalstall?

Ocado Group publiserte sist kvartalstall 16.7.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,02 GBP.

Hvordan legger jeg til datoene for Ocado Group i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q2 2026
Estimert:
Faktisk:
Q2 2026
Bommet
Estimert:0,17 £
Faktisk:0,02 £
Forskjell:−0,14 £
Q4 2025
Bommet
Estimert:−0,22 £
Faktisk:−0,27 £
Forskjell:−0,06 £
Kursreaksjon (1 dag):−6,4 %
Kursreaksjon (7 dager):−16,5 %

Selskapsinformasjon

Navn
Ocado Group
Ticker-symbol
OCDO
ISIN
GB00B3MBS747
Land
🇬🇧
Storbritannia
Sektor
Mer finansiell informasjon