National Bankshares Logo

National Bankshares

🇺🇸
NKSH
US6348651091

National Bankshares, Inc. er et holdingselskap for National Bank. Selskapet tilbyr et bredt spekter av banktjenester, inkludert innskuddskonti, lån og finansiell rådgivning. Med fokus på kundeservice og samfunnsengasjement er National Bankshares en pålitelig partner for både privatkunder og bedrifter.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 22. oktober 2026
U 43
Før børs
Om 55 dager

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Quiet period begynner 24. september 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer National Bankshares neste kvartalstall?

National Bankshares publiserer etter planen neste kvartalstall 22.10.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte National Bankshares sist kvartalstall?

National Bankshares publiserte sist kvartalstall 23.1.2025 (Q4 2024).

Hvordan legger jeg til datoene for National Bankshares i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,83 USD
Faktisk:
Q4 2024
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+1,3 %
Kursreaksjon (7 dager):+0,2 %

Selskapsinformasjon

Navn
National Bankshares
Ticker-symbol
NKSH
ISIN
US6348651091
Land
🇺🇸
USA
Sektor