Lattice Semiconductor Logo

Lattice Semiconductor

🇺🇸
LSCC
US5184151042

Lattice Semiconductor er en ledende leverandør av energieffektive FPGA-er. Selskapet muliggjør intelligente, sikre og tilkoblede løsninger for Edge-KI, innebygd syn og kontroll i industri-, bil- og databehandlingssektoren. Lattice utvikler innovative halvlederløsninger som akselererer kundenes produktutvikling.

Neste kvartalsrapporter

mandag 2. november 2026
U 45
Etter børs
Om 66 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 5. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Lattice Semiconductor neste kvartalstall?

Lattice Semiconductor publiserer etter planen neste kvartalstall 02.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte Lattice Semiconductor sist kvartalstall?

Lattice Semiconductor publiserte sist kvartalstall 4.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,53 USD.

Hvordan reagerer Lattice Semiconductor-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 4 kvartalstallene beveget Lattice Semiconductor-aksjen seg i snitt ±9,9 % dagen etter. Den største reaksjonen var +16,3 % den 10.02.2026; 2 av 4 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Lattice Semiconductor slått forventningene?

Lattice Semiconductor har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 4 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 80 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Lattice Semiconductor i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,55 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,44 USD
Faktisk:0,53 USD
Forskjell:+0,09 USD
Q1 2026
Slått
Estimert:0,37 USD
Faktisk:0,41 USD
Forskjell:+0,04 USD
Kursreaksjon (1 dag):−2,6 %
Kursreaksjon (7 dager):+2,7 %
Q4 2025
Slått
Estimert:0,32 USD
Faktisk:0,32 USD
Forskjell:+0,00 USD
Kursreaksjon (1 dag):+16,3 %
Kursreaksjon (7 dager):+7,2 %
Q3 2025
Slått
Estimert:0,28 USD
Faktisk:0,28 USD
Forskjell:+0,00 USD
Kursreaksjon (1 dag):−13,2 %
Kursreaksjon (7 dager):−7,9 %
Q1 2025
Erfüllt
Estimert:0,24 USD
Faktisk:0,24 USD
Forskjell:+0,00 USD
Q4 2024
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+7,7 %
Kursreaksjon (7 dager):+23,4 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±9,9 %
Snittbevegelse dagen etter
+16,3 %
Største bevegelse (10.02.2026)
50 %
Andel positive reaksjoner
±10,3 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 4 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

4/5
Kvartaler over forventningene
80 %
Treffprosent
+6,2 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Lattice Semiconductor
Ticker-symbol
LSCC
ISIN
US5184151042
Land
🇺🇸
USA
Sektor