Hain Celestial Group Logo

Hain Celestial Group

🇺🇸
HAIN
US4052171000

Hain Celestial Group er et ledende amerikansk selskap som spesialiserer seg på naturlige og økologiske matvarer og produkter. Selskapets portefølje omfatter et bredt utvalg av plantebaserte matvarer, sunne snacks, økologiske drikkevarer og personlig pleieprodukter. Med mange kjente merkevarer tilbyr Hain Celestial innovative løsninger for en bevisst og bærekraftig livsstil, og fokuserer på naturlige ingredienser og kvalitet for å tilby sunne alternativer til forbrukere over hele verden.

Neste kvartalsrapporter

mandag 14. september 2026
U 38
Før børs
Om 18 dager

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Akkurat nå i quiet period til 14. september 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Hain Celestial Group neste kvartalstall?

Hain Celestial Group publiserer etter planen neste kvartalstall 14.09.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte Hain Celestial Group sist kvartalstall?

Hain Celestial Group publiserte sist kvartalstall 11.5.2026 (Q1 2026). Resultat per aksje (EPS) ble −0,01 USD.

Hvordan reagerer Hain Celestial Group-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 4 kvartalstallene beveget Hain Celestial Group-aksjen seg i snitt ±11,1 % dagen etter. Den største reaksjonen var −19,5 % den 09.02.2026; 1 av 4 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Hain Celestial Group slått forventningene?

Hain Celestial Group har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 0 av de 4 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 0 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Hain Celestial Group i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q2 2026
Estimert:−0,03 USD
Faktisk:
Q3 2026
Estimert:−0,02 USD
Faktisk:
Q1 2026
Erfüllt
Estimert:−0,01 USD
Faktisk:−0,01 USD
Forskjell:+0,00 USD
Kursreaksjon (1 dag):+10,6 %
Kursreaksjon (7 dager):+12,1 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:−0,00 USD
Faktisk:−0,03 USD
Forskjell:−0,03 USD
Kursreaksjon (1 dag):−19,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−28,5 %
Q3 2025
Bommet
Estimert:−0,05 USD
Faktisk:−0,08 USD
Forskjell:−0,03 USD
Kursreaksjon (1 dag):−3,6 %
Kursreaksjon (7 dager):+25,2 %
Q1 2025
Bommet
Estimert:0,03 USD
Faktisk:−0,02 USD
Forskjell:−0,05 USD
Q4 2024
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):−10,7 %
Kursreaksjon (7 dager):−14,5 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±11,1 %
Snittbevegelse dagen etter
−19,5 %
Største bevegelse (09.02.2026)
25 %
Andel positive reaksjoner
±20,1 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 4 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

0/4
Kvartaler over forventningene
0 %
Treffprosent
−296,3 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 4 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Hain Celestial Group
Ticker-symbol
HAIN
ISIN
US4052171000
Land
🇺🇸
USA
Sektor