Cadre Holdings Logo

Cadre Holdings

🇺🇸
CDRE
US12763L1052

Cadre Holdings er en ledende amerikansk produsent og global distributør av sikkerhets- og overlevelsesprodukter. Selskapet leverer taktisk utstyr, inkludert verneutstyr, hylstre og optikk, til førstehjelpere, militære og politistyrker for deres krevende oppgaver.

Neste kvartalsrapporter

onsdag 11. november 2026
U 46
Etter børs
Om 76 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 14. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Cadre Holdings neste kvartalstall?

Cadre Holdings publiserer etter planen neste kvartalstall 11.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte Cadre Holdings sist kvartalstall?

Cadre Holdings publiserte sist kvartalstall 5.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,26 USD.

Hvordan reagerer Cadre Holdings-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 4 kvartalstallene beveget Cadre Holdings-aksjen seg i snitt ±10,5 % dagen etter. Den største reaksjonen var −13,5 % den 10.03.2026; 2 av 4 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Cadre Holdings slått forventningene?

Cadre Holdings har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 3 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 60 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Cadre Holdings i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,28 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,22 USD
Faktisk:0,26 USD
Forskjell:+0,04 USD
Kursreaksjon (1 dag):+12,9 %
Kursreaksjon (7 dager):+8,7 %
Q1 2026
Bommet
Estimert:0,09 USD
Faktisk:0,05 USD
Forskjell:−0,04 USD
Kursreaksjon (1 dag):−9,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−6,7 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:0,40 USD
Faktisk:0,27 USD
Forskjell:−0,13 USD
Kursreaksjon (1 dag):−13,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−19,0 %
Q3 2025
Slått
Estimert:0,28 USD
Faktisk:0,38 USD
Forskjell:+0,10 USD
Kursreaksjon (1 dag):+6,1 %
Kursreaksjon (7 dager):+2,6 %
Q1 2025
Slått
Estimert:0,30 USD
Faktisk:0,32 USD
Forskjell:+0,02 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±10,5 %
Snittbevegelse dagen etter
−13,5 %
Største bevegelse (10.03.2026)
50 %
Andel positive reaksjoner
±9,2 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 4 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

3/5
Kvartaler over forventningene
60 %
Treffprosent
−11,1 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Cadre Holdings
Ticker-symbol
CDRE
ISIN
US12763L1052
Land
🇺🇸
USA
Mer finansiell informasjon