Bristol-Myers Squibb Logo

Bristol-Myers Squibb

🇺🇸
BMY
US1101221083

Bristol-Myers Squibb (BMS) er et globalt biofarmasøytisk selskap med hovedkontor i USA. BMS fokuserer på å forske på, utvikle og levere innovative medisiner. Selskapet arbeider for pasienter med alvorlige sykdommer innen områder som onkologi, immunologi og hjerte- og karsykdommer, med mål om å forlenge og forbedre liv.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 29. oktober 2026
U 44
Før børs
Om 63 dager

Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Quiet period begynner 1. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Bristol-Myers Squibb neste kvartalstall?

Bristol-Myers Squibb publiserer etter planen neste kvartalstall 29.10.2026. Før børs — vanligvis før 15:30 CET (før USA-åpning kl. 9:30 New York-tid).

Når publiserte Bristol-Myers Squibb sist kvartalstall?

Bristol-Myers Squibb publiserte sist kvartalstall 30.7.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 2,04 USD.

Hvordan reagerer Bristol-Myers Squibb-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 5 kvartalstallene beveget Bristol-Myers Squibb-aksjen seg i snitt ±4,4 % dagen etter. Den største reaksjonen var +7,1 % den 30.10.2025; 4 av 5 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har Bristol-Myers Squibb slått forventningene?

Bristol-Myers Squibb har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 5 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 100 %).

Hvordan legger jeg til datoene for Bristol-Myers Squibb i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:1,72 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:1,60 USD
Faktisk:2,04 USD
Forskjell:+0,44 USD
Kursreaksjon (1 dag):+2,8 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,7 %
Q1 2026
Slått
Estimert:1,42 USD
Faktisk:1,58 USD
Forskjell:+0,16 USD
Kursreaksjon (1 dag):+5,2 %
Kursreaksjon (7 dager):−2,3 %
Q4 2025
Slått
Estimert:1,23 USD
Faktisk:1,26 USD
Forskjell:+0,03 USD
Kursreaksjon (1 dag):+3,3 %
Kursreaksjon (7 dager):+3,9 %
Q3 2025
Slått
Estimert:1,52 USD
Faktisk:1,63 USD
Forskjell:+0,11 USD
Kursreaksjon (1 dag):+7,1 %
Kursreaksjon (7 dager):+9,5 %
Q1 2025
Slått
Estimert:1,10 USD
Faktisk:1,46 USD
Forskjell:+0,36 USD
Q4 2024
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):−3,8 %
Kursreaksjon (7 dager):−6,3 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±4,4 %
Snittbevegelse dagen etter
+7,1 %
Største bevegelse (30.10.2025)
80 %
Andel positive reaksjoner
±4,7 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 5 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

5/5
Kvartaler over forventningene
100 %
Treffprosent
+8,4 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Bristol-Myers Squibb
Ticker-symbol
BMY
ISIN
US1101221083
Land
🇺🇸
USA
Sektor