Bank Handlowy w Warszawie Logo

Bank Handlowy w Warszawie

🇵🇱
BHW
PLBH00000012

Bank Handlowy w Warszawie, som opererer under merkevaren Citi Handlowy, er en av Polens eldste banker og inngår i Citigroup. Banken betjener bedrifts- og privatkunder og er spesialisert på bedriftsbank og kapitalmarkedstjenester.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Før børs
Om 69 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Bank Handlowy w Warszawie neste kvartalstall?

Bank Handlowy w Warszawie publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Bank Handlowy w Warszawie sist kvartalstall?

Bank Handlowy w Warszawie publiserte sist kvartalstall 27.8.2026 (Q2 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for Bank Handlowy w Warszawie i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q2 2026
Estimert:13,13 PLN
Faktisk:

Selskapsinformasjon

Navn
Bank Handlowy w Warszawie
Ticker-symbol
BHW
ISIN
PLBH00000012
Land
🇵🇱
Polen
Sektor