BFF Bank Logo

BFF Bank

🇮🇹
BFF
IT0005244402

BFF Bank, med hovedkontor i Italia, er en ledende spesialist innen forvaltning og diskontering av fordringer mot offentlig forvaltning. Selskapet støtter bedrifter med skreddersydde factoringløsninger, verdipapirtjenester og banktjenester som er tilpasset deres spesifikke behov.

Neste kvartalsrapporter

tirsdag 10. november 2026
U 46
Før børs
Om 74 dager
Bekreftet av selskapet

Datoen er bekreftet fra selskapets egen finanskalender.

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 13. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer BFF Bank neste kvartalstall?

BFF Bank publiserer etter planen neste kvartalstall 10.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte BFF Bank sist kvartalstall?

BFF Bank publiserte sist kvartalstall 5.8.2026 (Q2 2026).

Hvordan reagerer BFF Bank-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget BFF Bank-aksjen seg i snitt ±4,4 % dagen etter. Den største reaksjonen var +5,2 % den 05.08.2026; 3 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvordan legger jeg til datoene for BFF Bank i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,19 €
Faktisk:
Q2 2026
Estimert:0,21 €
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+5,2 %
Q1 2026
Estimert:0,21 €
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+3,9 %
Kursreaksjon (7 dager):+12,6 %
Q4 2025
Estimert:
Faktisk:0,81 €
Kursreaksjon (1 dag):+4,3 %
Kursreaksjon (7 dager):−25,6 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±4,4 %
Snittbevegelse dagen etter
+5,2 %
Største bevegelse (05.08.2026)
100 %
Andel positive reaksjoner

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
BFF Bank
Ticker-symbol
BFF
ISIN
IT0005244402
Land
🇮🇹
Italia
Sektor
Mer finansiell informasjon