BCP Investment Logo

BCP Investment

🇺🇸
BCIC
US73688F2011

BCP Investment er et amerikansk business development company som gir lånefinansiering til privateide mellomstore selskaper. Selskapet fokuserer på sikrede lån og mezzaningjeld, med mål om løpende inntekt og verdistigning for aksjonærene.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Etter børs
Om 69 dager

Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer BCP Investment neste kvartalstall?

BCP Investment publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Etter børs — vanligvis fra ca. 22:00 CET (etter USA-stenging kl. 16:00 New York-tid).

Når publiserte BCP Investment sist kvartalstall?

BCP Investment publiserte sist kvartalstall 6.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 0,45 USD.

Hvordan reagerer BCP Investment-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget BCP Investment-aksjen seg i snitt ±6,6 % dagen etter. Den største reaksjonen var −13,1 % den 05.03.2026; 2 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har BCP Investment slått forventningene?

BCP Investment har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 4 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 80 %).

Hvordan legger jeg til datoene for BCP Investment i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:0,41 USD
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:0,41 USD
Faktisk:0,45 USD
Forskjell:+0,04 USD
Q1 2026
Slått
Estimert:0,47 USD
Faktisk:0,55 USD
Forskjell:+0,08 USD
Kursreaksjon (1 dag):+6,2 %
Kursreaksjon (7 dager):+0,1 %
Q4 2025
Slått
Estimert:0,54 USD
Faktisk:0,57 USD
Forskjell:+0,03 USD
Kursreaksjon (1 dag):−13,1 %
Kursreaksjon (7 dager):−25,3 %
Q3 2025
Slått
Estimert:0,51 USD
Faktisk:0,70 USD
Forskjell:+0,19 USD
Kursreaksjon (1 dag):+0,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+8,9 %
Q1 2025
Bommet
Estimert:0,53 USD
Faktisk:0,50 USD
Forskjell:−0,03 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±6,6 %
Snittbevegelse dagen etter
−13,1 %
Største bevegelse (05.03.2026)
66,7 %
Andel positive reaksjoner
±11,4 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

4/5
Kvartaler over forventningene
80 %
Treffprosent
+6,5 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
BCP Investment
Ticker-symbol
BCIC
ISIN
US73688F2011
Land
🇺🇸
USA
Sektor
Mer finansiell informasjon