Keiyo Bank Logo

Keiyo Bank

🇯🇵
8544
JP3281600001

Keiyo Bank er en ledende japansk finansinstitusjon med hovedkontor i Chiba-prefekturet. Banken tilbyr omfattende banktjenester, inkludert lån til privatpersoner og bedrifter, innskudd og formuesforvaltning. Gjennom en sterk regional forankring støtter banken målrettet lokale bedrifter i sin virksomhet.

Neste kvartalsrapporter

tirsdag 10. november 2026
U 46
Før børs
Om 74 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 13. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Keiyo Bank neste kvartalstall?

Keiyo Bank publiserer etter planen neste kvartalstall 10.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Keiyo Bank sist kvartalstall?

Keiyo Bank publiserte sist kvartalstall 31.7.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 52,83 JPY.

Hvordan reagerer Keiyo Bank-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget Keiyo Bank-aksjen seg i snitt ±2,7 % dagen etter. Den største reaksjonen var +5,4 % den 09.02.2026; 2 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvordan legger jeg til datoene for Keiyo Bank i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q2 2026
Estimert:
Faktisk:52,83 JPY
Kursreaksjon (1 dag):−0,9 %
Kursreaksjon (7 dager):−1,2 %
Q1 2026
Estimert:
Faktisk:27,28 JPY
Kursreaksjon (1 dag):+1,9 %
Kursreaksjon (7 dager):+10,2 %
Q4 2025
Estimert:
Faktisk:28,79 JPY
Kursreaksjon (1 dag):+5,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+4,2 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±2,7 %
Snittbevegelse dagen etter
+5,4 %
Største bevegelse (09.02.2026)
66,7 %
Andel positive reaksjoner
±5,2 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Keiyo Bank
Ticker-symbol
8544
ISIN
JP3281600001
Land
🇯🇵
Japan
Sektor
Mer finansiell informasjon