Biwin Storage Technology A Logo

Biwin Storage Technology A

🇨🇳
688525
CNE100005VN3

Biwin Storage Technology A er en verdensledende leverandør av høykvalitets lagringsløsninger. Selskapet spesialiserer seg på utvikling og produksjon av SSD-er, minnemoduler og flash-minneprodukter. Med fokus på innovasjon leverer Biwin pålitelig maskinvare til industrien over hele verden.

Neste kvartalsrapporter

fredag 30. oktober 2026
U 44
Før børs
Om 63 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 2. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Biwin Storage Technology A neste kvartalstall?

Biwin Storage Technology A publiserer etter planen neste kvartalstall 30.10.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Biwin Storage Technology A sist kvartalstall?

Biwin Storage Technology A publiserte sist kvartalstall 16.4.2026 (Q1 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for Biwin Storage Technology A i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q1 2026
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+0,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−7,4 %
Q4 2025
Slått
Estimert:1,61 CNY
Faktisk:1,83 CNY
Forskjell:+0,22 CNY
Kursreaksjon (1 dag):−1,8 %
Kursreaksjon (7 dager):−2,0 %

Selskapsinformasjon

Navn
Biwin Storage Technology A
Ticker-symbol
688525
ISIN
CNE100005VN3
Land
🇨🇳
Kina
Sektor