CATRION Catering Holding Company Logo

CATRION Catering Holding Company

🇸🇦
6004
SA1330R2TQ16

CATRION Catering Holding Company er en ledende leverandør av cateringtjenester og serveringsløsninger i Saudi-Arabia. Selskapet spesialiserer seg på flycatering, facility management og detaljhandel, og leverer effektive tjenester til både luftfartsindustrien og den institusjonelle sektoren.

Neste kvartalsrapporter

tirsdag 10. november 2026
U 46
Før børs
Om 75 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 13. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer CATRION Catering Holding Company neste kvartalstall?

CATRION Catering Holding Company publiserer etter planen neste kvartalstall 10.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte CATRION Catering Holding Company sist kvartalstall?

CATRION Catering Holding Company publiserte sist kvartalstall 11.5.2026 (Q1 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for CATRION Catering Holding Company i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q1 2026
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):+1,9 %
Kursreaksjon (7 dager):−1,2 %
Q4 2025
Estimert:
Faktisk:3,82 SAR
Kursreaksjon (1 dag):−3,7 %
Kursreaksjon (7 dager):−4,1 %

Selskapsinformasjon

Navn
CATRION Catering Holding Company
Ticker-symbol
6004
ISIN
SA1330R2TQ16
Land
🇸🇦
Saudi-Arabia