H.U.Group Holdings Logo

H.U.Group Holdings

🇯🇵
4544
JP3822000000

H.U. Group Holdings er et ledende japansk konsern innen helsetjenester. Selskapet spesialiserer seg på kliniske laboratorietester, utvikling av in-vitro-diagnostikk, samt leveranse av innovative medisinske løsninger for presis pasientbehandling og avansert helsehjelp.

Neste kvartalsrapporter

torsdag 5. november 2026
U 45
Før børs
Om 70 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 8. oktober 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer H.U.Group Holdings neste kvartalstall?

H.U.Group Holdings publiserer etter planen neste kvartalstall 05.11.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte H.U.Group Holdings sist kvartalstall?

H.U.Group Holdings publiserte sist kvartalstall 12.8.2026 (Q2 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 28,46 JPY.

Hvordan reagerer H.U.Group Holdings-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget H.U.Group Holdings-aksjen seg i snitt ±3 % dagen etter. Den største reaksjonen var +4,1 % den 12.08.2026; 3 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvor ofte har H.U.Group Holdings slått forventningene?

H.U.Group Holdings har overgått analytikernes estimater for resultat per aksje (EPS) i 3 av de 5 sist evaluerte kvartalene (treffprosent: 60 %).

Hvordan legger jeg til datoene for H.U.Group Holdings i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:25,58 JPY
Faktisk:
Q2 2026
Slått
Estimert:16,44 JPY
Faktisk:28,46 JPY
Forskjell:+12,02 JPY
Kursreaksjon (1 dag):+4,1 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,2 %
Q1 2026
Slått
Estimert:21,28 JPY
Faktisk:22,09 JPY
Forskjell:+0,81 JPY
Kursreaksjon (1 dag):+3,0 %
Kursreaksjon (7 dager):+1,1 %
Q4 2025
Bommet
Estimert:264,88 JPY
Faktisk:95,82 JPY
Forskjell:−169,06 JPY
Kursreaksjon (1 dag):+1,8 %
Kursreaksjon (7 dager):−0,4 %
Q2 2025
Slått
Estimert:16,19 USD
Faktisk:24,69 USD
Forskjell:+8,50 USD
Q1 2025
Bommet
Estimert:3,24 USD
Faktisk:−21,08 USD
Forskjell:−24,32 USD

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±3 %
Snittbevegelse dagen etter
+4,1 %
Største bevegelse (12.08.2026)
100 %
Andel positive reaksjoner
±0,9 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Forventninger vs. resultat

3/5
Kvartaler over forventningene
60 %
Treffprosent
+1,2 %
Snitt EPS-overraskelse

Grunnlag: 5 kvartaler med analytikerestimat og rapportert EPS.

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
H.U.Group Holdings
Ticker-symbol
4544
ISIN
JP3822000000
Land
🇯🇵
Japan
Sektor