Ganfeng Lithium Group Logo

Ganfeng Lithium Group

🇨🇳
01772
CNE1000031W9

Ganfeng Lithium Group er en ledende kinesisk litiumprodusent med global tilstedeværelse. Selskapet dekker hele verdikjeden for litium, fra gruvedrift og prosessering til produksjon av litiumkjemikalier med høy renhet og batterimaterialer. Det leverer essensielle litiumprodukter til nøkkelindustrier som elektriske kjøretøy og energilagring.

Neste kvartalsrapporter

fredag 28. august 2026
U 35
Før børs
I morgen

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Akkurat nå i quiet period til 28. august 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer Ganfeng Lithium Group neste kvartalstall?

Ganfeng Lithium Group publiserer etter planen neste kvartalstall 28.08.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte Ganfeng Lithium Group sist kvartalstall?

Ganfeng Lithium Group publiserte sist kvartalstall 29.4.2026 (Q1 2026). Resultat per aksje (EPS) ble 1,01 HKD.

Hvordan reagerer Ganfeng Lithium Group-aksjen på kvartalstall?

Etter de siste 3 kvartalstallene beveget Ganfeng Lithium Group-aksjen seg i snitt ±4,3 % dagen etter. Den største reaksjonen var +6,9 % den 29.04.2026; 1 av 3 kursreaksjoner var positive.

Hvordan legger jeg til datoene for Ganfeng Lithium Group i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q2 2026
Estimert:1,54 HKD
Faktisk:
Q3 2026
Estimert:2,15 HKD
Faktisk:
Q1 2026
Slått
Estimert:−2,43 HKD
Faktisk:1,01 HKD
Forskjell:+3,43 HKD
Kursreaksjon (1 dag):+6,9 %
Kursreaksjon (7 dager):+13,1 %
Q4 2025
Slått
Estimert:0,19 HKD
Faktisk:0,87 HKD
Forskjell:+0,68 HKD
Kursreaksjon (1 dag):−2,4 %
Kursreaksjon (7 dager):+3,4 %
Q3 2025
Estimert:
Faktisk:
Kursreaksjon (1 dag):−3,5 %
Kursreaksjon (7 dager):−2,9 %

Kvartalstall-statistikk

Kursreaksjon på kvartalstall

±4,3 %
Snittbevegelse dagen etter
+6,9 %
Største bevegelse (29.04.2026)
33,3 %
Andel positive reaksjoner
±6,5 %
Snittbevegelse etter 7 dager

Grunnlag: kursreaksjoner fra de siste 3 rapportdatoene (sluttkurs til sluttkurs).

Historiske kursreaksjoner er ingen pålitelig indikator for fremtidig utvikling.

Selskapsinformasjon

Navn
Ganfeng Lithium Group
Ticker-symbol
01772
ISIN
CNE1000031W9
Land
🇨🇳
Kina
Sektor