China Rare Earth Resources And Technology A Logo

China Rare Earth Resources And Technology A

🇨🇳
000831
CNE000000WS2

China Rare Earth Resources And Technology A er en ledende aktør innen utvinning og prosessering av sjeldne jordarter i Kina. Selskapet spesialiserer seg på utvinning, raffinering og distribusjon av høyverdige sjeldne jordmetaller, som er essensielle for moderne og avansert teknologi.

Neste kvartalsrapporter

fredag 23. oktober 2026
U 43
Før børs
Om 57 dager

Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Quiet period begynner 25. september 2026

Aksjekurs

Ofte stilte spørsmål

Når publiserer China Rare Earth Resources And Technology A neste kvartalstall?

China Rare Earth Resources And Technology A publiserer etter planen neste kvartalstall 23.10.2026. Før børs — vanligvis tidlig om morgenen før handelen starter (ca. kl. 7–8 CET).

Når publiserte China Rare Earth Resources And Technology A sist kvartalstall?

China Rare Earth Resources And Technology A publiserte sist kvartalstall 7.8.2026 (Q2 2026).

Hvordan legger jeg til datoene for China Rare Earth Resources And Technology A i kalenderen min?

Bruk knappen 'Abonner i kalender' på denne siden for å legge til alle datoer i Google Kalender, Apple Kalender eller Outlook. Datoene oppdateres automatisk ved endringer.

Alle datoer

Q3 2026
Estimert:
Faktisk:
Q2 2026
Estimert:
Faktisk:
Q1 2026
Bommet
Estimert:0,32 CNY
Faktisk:0,20 CNY
Forskjell:−0,12 CNY
Kursreaksjon (1 dag):−1,9 %
Kursreaksjon (7 dager):+11,0 %

Selskapsinformasjon

Navn
China Rare Earth Resources And Technology A
Ticker-symbol
000831
ISIN
CNE000000WS2
Land
🇨🇳
Kina
Sektor